co nabízíme jak domy fungují dům svépomocí napište nám právě stavíme

Stavba domu svépomocí

Pokud se rozhodnte stavět dům svépomocí, můžeme Vám nabídnout tyto služby:
Studie a vizualizace domu

Vytvoříme pro Vás grafický náhled domu tak, jak bude usazen do terénu a umožníme Vám si dům prohlédnout ze všech stran. Pokud máte vybraný typový projekt, převedeme ho do formy 3D vizualizace. Na základě takové studie pak lze přesně spočitat náklady, pracnosti, výměry, atd., stejně jako ve fázi Studie domu.

Projekt pro stavební úřad

Pokud již mát představu, jak by měl dům vypadat, vytvoříme Vám projekt pro stavební povolení na základě Vašeho návrhu. Vytvoříme Vám kompletní projekt domu včetně přípojek a vnitřního zařízení elektro, topení, vody a odpadů.
Máte-li zájem o dotaci, můžeme dům optimalizovat a zjistit, zda na státní dotaci "dosáhne". V případě, že ne, upravíme ho tak, aby podmínky dotace splnil.

Výrobní dokumentace a výroba

Připravíme kompletní dokumentaci pro stavbu domu svépomocí s výpisem prvků, spojovacího materiálu a návodu, jak dům "složit". Dodáme Vám přesně nařezané dřevěné prvky a spojovací materiál. Prvky jednoduše seskládáte a staticky zajistíte předepsaným spojovacím materiálem. Stavba hrubé konstrukce takto připravené stavby netrvá déle než měsíc, protože 99% problémů je již vyřešeno ve fázi návrhu.

Dodání stavebních materiálů

Dodáváme jak standardní materiály, tak i přírodní, např. hliněné omítky, marocký štuk, přírodní izolace na bázi konopí a slámy a tyto materiály aplikujeme. Rádi Vám představíme naše realizace. Disponujeme velkoobchodními cenami většiny stavebních materiálů pro dřevostavby. S dodaným materiálem Vám můžeme půjčit jak montážní nářadí, tak i naše profesionály, kteří s materiály pracují každodenně.


© 2016 BON.PASIV
Google+