co nabízíme jak domy fungují dům svépomocí napište nám právě stavíme

Naše službyProjekty rodinných domů

Projekt rodinného domu můžeme zpracovat z Vašeho nákresu, návrhu, fotografie domu, který se Vám líbí, nebo i upravit hotový projekt, který již někdo vydal. Při návrhu domu respektujeme energetickou náročnost domu a možné dotace, které na dům můžete čerpat. Naši klienti dosahují na 400 - 500 tisíc Kč dotací pro každý dům.

Příprava studie a vizualizace domu

Vytvoříme 3D model Vašeho budoucího domu a zanesemo do něho Vaše připomínky a náměty. Tak vznikne velmi konkrétní návrh domu, ze kterého lze Cena 3D studie je standardně 22 000 Kč vč. DPH, pokud s námi dům budete stavět na klíč, cenu studie Vám odečteme od ceny domu.Zajištění financování

Zajistíme pro Váš stavební záměr finanční řešení šité na míru Vaší situaci a potřebám. Na úvěrech spolupracujeme s bankami, u kterých máme nastaveny exkluzivní podmínky. I když s námi nebudete stavbu realizovat, zdarma Vám vypracujeme řešení financování Vašeho projektu.

Projekt pro stavební povolení

Dodáme projekt Vášeho domu pro stavební povolení a zajistíme komunikaci se stavebním úřadem tak, aby projekt bez problémů prošel stavebním řízením.
Cena standardního projektu je 25 000 Kč vč. DPH

Vyhledání vhodné stavební parcely

Podle podmínek a lokality, které nám zadáte Vám nabídneme pozemky pro rodinné bydlení i rekreaci z neveřejných nabídek realitních makléřů. Cena služby je standardně 2400 Kč vč. DPH. Pokud s námi budete realizovat dům, tuto částku Vám odečteme z ceny domu.

Technický dozor investora

Pro bezproblémový průběh stavby je třeba koordinovat relativně hodně činností a prací. Vypracujeme pro Vaši stavbu Koordinační harmonogram, se kterým se při stavbě lehce zorientujete. Harmonogram Vám umožní plánovat čerpání financí a minimalizovat ztráty při stavebních prodlevách.

Máme zkušenosti s výstavbou pasivních a nízkoenrgetických dřevostaveb s dotací a můžeme Vám nabídnout konzultace ve všech fázích výstavby Vašeho domu. Spolupracujeme s odborníky na statiku, energetiku, vytápění a TZB a můžeme Vám fundovaně poradit v nerozhodných momentech Vašeho projektu.

Realizace domů na klíč

Domy realizujeme včetně základů a terénních úprav, technického vybavení (topení, přípravy teplé vody, fotovoltaických elektráren, tepelbých čerpadel). Doba výstavby domu je závislá na místních podmínkách a velikosti domu. Minimálně stavíme dům 4 měsíce, potom se klienti mohou stěhovat.

Zateplování foukanou celulózou

Provádíme zateplení foukáním, které z našich zkušeností velmi dobře zateplí i nedostupná místa. V porovnání s deskovým materiálem (např. minerální vaty apod.) vznikne bezespárová vrstva izolace. Předností této metody je její rychlost, která se pak projeví i v příznivější ceně.

Půjčovna stavebního nářadí, montážní práce

Lze zapůjčit nářadí potřebné pro stavbu domu svépomocí, lešení apod. Disponujeme profesionály, kteří mají ve výstavbě dřevostaveb a suchých konstrukcí letité zkušenosti a denní praxi a můžeme Vám je nabídnout pro realizaci Vašich menších projektů.

© 2016 BON.PASIV
Google+